Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Тел.: +38 044 24576 08 (приймальня)

Тел.: +38 044 24576 00 (бухгалтерія)

Факс: +38 044 24576 08

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. 18 січня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений семінар-навчання для 25 дистриб’юторів ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ) з питань обговорення змін до «Положення про проведення державного контролю та нагляду за якістю ветеринарних препаратів, …».

2. 23 березня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений семінар-навчання для 15 заступників начальників управлінь ветеринарної медицини районів – заступників головних державних інспекторів ветеринарної медицини районів за наступними темами:

 • Порядок пред’явлення рекламацій на ветеринарні імунобіологічні засоби (ВІЗ), що застосовуються в Україні.
 • Значення «холодового ланцюга» в збереженні біологічних властивостей ВІЗ.
 • Перелік необхідних документів на серію/партію ВІЗ при інспекційній перевірці суб’єктів господарювання.

3. 8 квітня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений семінар-навчання для 17 представників підприємств-виробників ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів та дистриб’юторів ВІЗ з питань державної реєстрації/перереєстрації ВІЗ в Україні.

4. 11 квітня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений виїзний семінар-навчання на базі НУБіП України для 36 державних інспекторів ветеринарної медицини на державному кордоні і транспортіта начальників управлінь ветеринарної медицини районів за наступними темами:

 • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних препаратів та роль державних інспекторів ветеринарної медицини на державному кордоні і транспорті в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветеринарних препаратів закордонного виробництва.
 • Проблемні питання переміщення через Державний кордон України ветеринарних препаратів, субстанцій, біологічного матеріалу (штамів та культур мікроорганізмів, патологічного матеріалу тощо).
 • Порядок пред’явлення рекламацій на ветеринарні імунобіологічні засоби (ВІЗ), що застосовуються в Україні.
 • Вимоги до умов транспортування, зберігання і обігу ВІЗ в Україні.
 • Значення «холодового ланцюга» в збереженні біологічних властивостей ВІЗ.

5. 27 квітня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці був проведений семінар-навчання для 15 представників підприємств-виробників ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ) в Україні, науково-дослідних інститутів ветеринарно-біологічного профілю, факультетів ветеринарної медицини вищих навчальних закладів України за наступними темами:

 • Правила безпеки, виробничої санітарії, охоронно-карантинного та ветеринарно-санітарного режимів на підприємствах біологічної промисловості.
 • Ветеринарно-санітарні правила по облаштуванню, обладнанню та утриманню експериментально-біологічних клінік (віваріїв).

6. 23 травня 2011 року заступник директора Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів, к.вет.н. Бабкін М.В. прийняв участь у нараді-семінарі, на базі ДНДІЛДВСЕ (м. Київ), завідувачів вірусологічних відділів державних лабораторій ветеринарної медицини України з питань діагностики, прогнозування та виконання діагностичних та моніторингових програм досліджень вірусних захворювань сільськогосподарських тварин і птиці з темою доповіді: «Виконання досліджень згідно Програми викорінення хвороби Ауєскі на території України в 2008–2012 роках».

7. 23 травня 2011 року завідувач лабораторії з вивчення сказу Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів Романенко О.А. прийняв участь у нараді-семінарі, на базі ДНДІЛДВСЕ (м. Київ), завідувачів вірусологічних відділів державних лабораторій ветеринарної медицини України з питань діагностики, прогнозування та виконання діагностичних та моніторингових програм досліджень вірусних захворювань сільськогосподарських тварин і птиці з темою доповіді: «Визначення біомаркеру тетрацикліну в щелепах диких м’ясоїдних тварин як метод оцінки ефективності пероральної вакцинації проти сказу».

8. 25 травня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений круглий стіл з питань забезпечення виробництва якісних ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ) для 26 виробників ВІЗ за темою: «Консолідація зусиль з метою забезпечення виробництва якісних ветеринарних імунобіологічних засобів».  

9. 26 травня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений круглий стіл з питань якості ветеринарних препаратів для 25 дистриб’юторів ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ) за темою: «Консолідація зусиль щодо забезпечення тваринництва України якісними ветеринарними імунобіологічними засобами».

10. 22 вересня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений виїзний семінар-навчання на базі НУБіП України для 12 державних інспекторів ветеринарної медицини – начальників управлінь ветеринарної медицини районів за наступними темами:

 • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ) та роль державних інспекторів ветеринарної медицини в його здійсненні.
 • Порядок проведення інспекційних перевірок СПД.
 • Порядок пред’явлення рекламацій на ВІЗ, що застосовуються в Україні.
 • Вимоги до умов транспортування, зберігання і обігу ВІЗ в Україні.
 • Значення «холодового ланцюга» в збереженні біологічних властивостей ВІЗ.

11. 13 жовтня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений семінар-навчання (підвищення кваліфікації) для 12 державних інспекторів ветеринарної медицини – начальників та заступників начальників управлінь ветеринарної медицини районів за наступною темою:

 • Порядок проведення державного контролю та нагляду за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), які застосовуються в Україні.

12. 19 жовтня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений круглий стіл для 14 директорів підприємств-виробників ВІЗ та наукових установ НААН України за темою: «Шляхи реформування галузі ветеринарної біопромисловості».

13. 21 жовтня 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів в рамках співпраці України з Міністерством оборони США у рамках програми з біобезпеки та біозахисту був проведений круглий стіл для 20 представників наукових установ НААН України та Держветфітослужби України за темою: «Електронна Інтегрована Система Спостереження за Захворюваннями (ЕЛІССЗ). Концепція та можливості».

14. 2 листопада 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений виїзний семінар-навчання на базі НУБіП України для 42 лікарів ветеринарної медицини пунктів регіональної служби на кордоні і транспорті та державних інспекторів ветеринарної медицини – заступників начальників управлінь ветеринарної медицини в районах за наступними темами:

 • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних препаратів та роль державних інспекторів ветеринарної медицини на кордоні і транспорті в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветеринарних препаратів закордонного виробництва.
 • Порядок проведення державного контролю та нагляду за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), які застосовуються в Україні.

15. 2 листопада 2011 року у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів був проведений семінар-нарада для 16 учасників за темою: «Стан реалізації програми викорінення сказу».

16. З 28 листопада по 2 грудня 2011 року співробітники ДНКІБШМ (Бабкін М.В., Чумаченко В.В.) в рамках програми з біобезпеки та біозахисту (BS&S) в Україні за сприяння компанії «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» (BLACK & VEATCH) приймали участь у «Початковому тренінгу для спеціалістів з ветеринарної медицини (14 учасників), відповідальних за біобезпеку» за наступними темами:

 • Огляд програми підготовки з біобезпеки та біозахисту.
 • Принципи каскадного навчання.
 • Принципи та правила біобезпеки в лабораторії.
 • Патогени, що переносяться з кров’ю.
 • Захисний одяг та оснащення.
 • Методи дезінфекції.
 • Управління біонебезпечними відходами.
 • Хімічна гігієна.
 • Транспортування та приймання біологічних матеріалів.
 • Біоетика.

Тренер-викладач: Мартін Джонс, спеціаліст з біобезпеки та біозахисту Програми Зменшення Біологічної Загрози в Україні та Вірменії.

17. З 28 листопада по 2 грудня 2011 року співробітники ДНКІБШМ (Постоєнко В.О., Пінчук Н.Г.) в рамках програми з біобезпеки та біозахисту (BS&S) в Україні за сприяння компанії «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» (BLACK & VEATCH) приймали участь у тренінгу для 47 учасників «Спільна міжнародна відповідь біотероризму» за наступними темами:

 • Розвиток сфери біологічної безпеки.
 • Біотероризм: погляд у майбутнє.
 • Біотероризм: міжнародний контекст.
 • Подолання загроз біотероризму.
 • Вправа з обміну інформацією.
 • Бойові біологічні речовини: Огляд.
 • Вплив технологій на біологію.
 • Ознайомлення з виробництвом і розповсюдженням бойових біологічних речовин (почергово).
 • Огляд правоохоронних органів для фахівців у сфері охорони здоров’я / Огляд сфери охорони здоров’я для співробітників правоохоронних органів.
 • Виявлення випадків міжнародного значення.
 • Реагування правоохоронних органів на ЗМЗ.
 • Ролі та обов’язки правоохоронців та працівників сфери охорони здоров’я.
 • Роль лабораторій судово-медичної експертизи у реагуванні на біотероризм.
 • Вправа «Спалах харчової токсикоінфекції сальмонельозу».
 • Спільні стратегії і протоколи у реагуванні на біотероризм.
 • Побудова відносин та партнерств у наукових колах, освіті і промисловості.
 • Спільне розслідування випадків легеневої форми сибірської виразки.
 • Роль міжнародних організацій у випадках біотероризму.
 • Ознайомлення та процедури аналізу даних системи EARS-X.
 • Механізми співробітництва у справі подолання біологічних загроз.

Вправа «Гостре респіраторне захворювання у Принципії».

На верх